BİZİ TAKİP EDİN :    
Aynı Gün Kargo İçin Kalan Süre :
Biz Kimiz?

Firmamız 21 ocak  2013 yılında Sivas'ta kurulmuştur.
 
Misyonumuz :
Öncelikle spor sevenlere ve sağlıklı yaşama önem verenlere daha kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı hedefledik ve müşterilerimizin gerektiği zamanda gerektiği hizmeti en iyi şekilde alabilmesi için her geçen gün yeni ve geniş ürün yelpazesi ile gerekli konuda kendini en iyi şekilde yetiştirmeyi ilke edinmiş ekibimiz ile çalışmaktayız.
 
Vizyonumuz:
Firmamızın kendine ilke edindiği güvenilir ve kaliteli hizmet ilkesini bozmadan tercih edilen en öncü firma olmak ve gerekli beklentileri her zaman orijinal,kaliteli ürünleri devlet organlarının gerekli mercilerinin kontrolünde asla şüphe bırakmayacak şekilde karşılamaya devam etmek .
 
 
 
 
  
Power Protein © 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzeninin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlı olup, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve diğer patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemize bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylıdır.