BİZİ TAKİP EDİN :    
Aynı Gün Kargo İçin Kalan Süre :
Big Joy Alphamen 90 Kapsül
          
 
 
 
Adet :
129,00 TL
Son kullanma tarihi
1.11.2021
Havale İle
122,55 TL
Stokta
Var
 

Big Joy Alphamen 90 Kapsül Özellikleri

Marka : BigJoy
İçerik Tipi: Kapsül
Hedef: Sağlıklı Yaşam
Cinsiyet: Bay - Bayan
Bunları İçermez: ASPARTAM - DOMUZ KATKI MADDESİ - HAYVANSAL GIDA - KORUYUCU MADDE - GLUTEN - RENKLENDİRİCİ BOYA - LAKTOZ - GDO
Kullanım Zamanı: Gün İçinde
 

Big Joy Alphamen 90 Kapsül Kullanımı

Başlangıç Seviyesi
 
Gün içerisinde 3 kapsül tüketilmesi tavsiye edilir.
Orta Seviye
 
Gün içerisinde 3 kapsül tüketilmesi tavsiye edilir.
İleri Seviye
 
Gün içerisinde 3 kapsül tüketilmesi tavsiye edilir.
 

Big Joy Alphamen 90 Kapsül İçeriği

 

Big Joy Alphamen 90 Kapsül Açıklama

Bigjoy AlphaMen 90 Kapsül 

 

Sağlıklı Erkeklerde T- seviyelerinin korunmasına yardımcı olmaktadır. Erkekler için hazırlanmış olan ürünün eşsiz içeriğinde, Tribulus Terrestris (demir dikeni bitkisi), L-CitrullineMaca ExtractRed Korean Ginseng, Avena Sativa, Çinko bulunmaktadır. 

İçeriğinde Bulunan,

 

Tribulus Terrestris, luteinize edici hormon (LH) üretimini artırarak testosteron ve bununla ilişkili olan diğer hormonların normal seviyelerde dengelenmesine destek olur. Spor performansını artırıcıdır. 

L-Citrulline, antrenman performansını artırır. Düzenli kullanıldığı zaman kardiyovasküler sisteme destek olmaktadır. Nitrik Oksit metabolizması düzenlenmesinde rol oynar. 

Maca Extract, stres başta olmak üzere birçok psikolojik rahatsızlığa iyi geldiği söylenmektedir. Erkeklerde kısırlığı önlemektedir. Antrenmanlarda güç vermektedir. Vücut direnci ve dyanıklılığını artırır. 

Red Korean Ginseng, en etkili adaptojen, yani stres etkenine karşı direnci artıran bir ajan olduğu düşünülmektedir. Bağışıklığı ve sinir sistemini güçlendirici etkisi olduğu söylenmektedir. 

Avena Sativa, yulaf ekstresidir. Protein açısından zengindir. Serbest testosteron seviyesini artırma etkisi mevcuttur. 

Çinko, kas gelişimi için önemli bir mineraldir ve bağışıklığı desteklemektedir.

 

 

Ürün Yorumları


Başlık :
Yorum :
Puan :
Bu ürüne hiç yorum yapılmamıştır.

 
Bunları İçermez
 
ASPARTAM
DOMUZ KATKI MADDESİ
HAYVANSAL GIDA
KORUYUCU MADDE
GLUTEN
RENKLENDİRİCİ BOYA
LAKTOZ
GDO
 
 
Benzer Ürünler
 
 
Bu ürünü alanlar bunları da aldı
 
 
  
Power Protein © 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzeninin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlı olup, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve diğer patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemize bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylıdır.