BİZİ TAKİP EDİN :    
Aynı Gün Kargo İçin Kalan Süre :
Bıg Joy On The Go Sports Drink 1350 Gr (Yaban Çileği)
          
 
 
 
Adet :
179,00 TL
Son kullanma tarihi
1.2.2022
Havale İle
170,05 TL
Stokta
Var
 

Bıg Joy On The Go Sports Drink 1350 Gr (Yaban Çileği) Özellikleri

Marka : BigJoy
Aroma: Yabani Çilek-Kara Mürver
İçerik Tipi: Toz
Hedef: Sağlıklı Yaşam - Güç&Performans
Cinsiyet: Bay - Bayan
Bunları İçermez: ASPARTAM - DOMUZ KATKI MADDESİ - HAYVANSAL GIDA - KORUYUCU MADDE - GLUTEN - RENKLENDİRİCİ BOYA - LAKTOZ - GDO
Kullanım Zamanı: Antrenman Öncesi - Antrenman Sonrası - Antrenman Anında
 

Bıg Joy On The Go Sports Drink 1350 Gr (Yaban Çileği) Kullanımı

Başlangıç Seviyesi
 
1 porsiyonun (1 ölçek - 30 g) 350-500 ml su ile karıştırılması tavsiye edilir. Egzersiz öncesinde, egzersiz esnasında veya egzersiz sonrasında kullanılabilir.
Orta Seviye
 
1 porsiyonun (1 ölçek - 30 g) 350-500 ml su ile karıştırılması tavsiye edilir. Egzersiz öncesinde, egzersiz esnasında veya egzersiz sonrasında kullanılabilir.
İleri Seviye
 
1 porsiyonun (1 ölçek - 30 g) 350-500 ml su ile karıştırılması tavsiye edilir. Egzersiz öncesinde, egzersiz esnasında veya egzersiz sonrasında kullanılabilir.
 

Bıg Joy On The Go Sports Drink 1350 Gr (Yaban Çileği) İçeriği

 

Bıg Joy On The Go Sports Drink 1350 Gr (Yaban Çileği) Açıklama

On The Go 

Antrenman süresi uzun olan ve yüksek dayanıklılık gerektiren (koşu, bisiklet vb.) sporlarda ihtiyaç olan enerjiyi sağlamak amaçlı farklı hızlarda karışan (hızlı karışan, orta hızda karışan ve yavaş karışan) 3’lü karbonhidrat içeriğine ve vücuttaki sıvı dengesini sağlayan ayrıca sinir ve kas fonksiyonları için önemli derecede gerekli olan elektrolit içeriğine sahip toz formda bir sporcu içeceğidir. Menşei Türkiye’dir (ana bileşen menşei farklıdır). 

İçeriğinde bulunan; 

 

Elektrolitler, vücuttaki sıvı dengesini sağlar, terleme sonucu kaybedilen mineral ihtiyacını giderir ve sinir ve kasların fonksiyonlarında rol oynar. 

Guarana meyvesi, egzersizlerde meydana gelen fiziksel ve zihinsel yorgunluğun azalmasında etki gösterir. 

Kara mürver, C vitamini ve çinko, dış mekan egzersizleri ve yarışlarında bağışıklığı destekleyerek güçlendirir.  

 

Ürün Yorumları


Başlık :
Yorum :
Puan :
Bu ürüne hiç yorum yapılmamıştır.

 
Bunları İçermez
 
ASPARTAM
DOMUZ KATKI MADDESİ
HAYVANSAL GIDA
KORUYUCU MADDE
GLUTEN
RENKLENDİRİCİ BOYA
LAKTOZ
GDO
 
 
Benzer Ürünler
 
 
Bu ürünü alanlar bunları da aldı
 
 
  
Power Protein © 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzeninin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlı olup, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve diğer patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemize bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylıdır.