BİZİ TAKİP EDİN :    
Aynı Gün Kargo İçin Kalan Süre :
Big Joy Vitamins Argimax 120 Kapsül
          
 
 
 
Adet :
129,00 TL
Son kullanma tarihi
30.6.2021
Havale İle
122,55 TL
Stokta
Var
 

Big Joy Vitamins Argimax 120 Kapsül Özellikleri

Marka : BigJoy
Aroma: Aromasız
İçerik Tipi: Kapsül
Hedef: Sağlıklı Yaşam
Cinsiyet: Bay - Bayan
Bunları İçermez: ASPARTAM - DOMUZ KATKI MADDESİ - HAYVANSAL GIDA - KORUYUCU MADDE - GLUTEN - RENKLENDİRİCİ BOYA - LAKTOZ - GDO
Kullanım Zamanı: Antrenman Öncesi - Uyumadan Önce
 

Big Joy Vitamins Argimax 120 Kapsül Kullanımı

Başlangıç Seviyesi
 
Günde 4 bitkisel kapsül tüketilmesi tavsiye edilmektedir.
Orta Seviye
 
Günde 4 bitkisel kapsül tüketilmesi tavsiye edilmektedir.
İleri Seviye
 
Günde 4 bitkisel kapsül tüketilmesi tavsiye edilmektedir.
 

Big Joy Vitamins Argimax 120 Kapsül İçeriği

 

Big Joy Vitamins Argimax 120 Kapsül Açıklama

BigJoy Argimax

Özellikle antrenman öncesinde performans artışı için kullanılmaktadır. Yarı esansiyel bir aminoasit olup damar genişletici özelliği bulunmaktadır. Bu sayede kas hacminin artışına sağlam bir destektir. Nitrik oksit yani nox seviyesini artırarak kan dolaşımını hızlandırır, kaslara daha fazla besin, oksijen ve glikoz gider. Daha hızlı ve yüksek pump oluşturur. Kaslar daha fazla yakıt aldığı için antrenman sırasında hasar gören ve yıpranan kasların onarımına ve gelişimine destek olur. 1 porsiyonunda 1300 mg arjinin, 500 mg taurin, 200 mg tribulus terrestris, 100 mg ginseng, 20 mg saw palmetto, 20 mg gingko bilabo içerir.  

İçeriğinde bulunan; 

 

Taurin, beyin, karaciğer, kalp ve böbreklerde bol miktarda bulunan serbest bir aminoasittir. Antioksidandır, zararlı maddelere bağlanarak onların vücuttan uzaklaştırılması işlemini gerçekleştirir. Dikkat bozukluğunu düzeltici etkisi de bulunmaktadır. 

Tribulus Terrestris, luteinize edici hormon (LH) üretimini artırarak testosteron ve bununla ilişkili olan diğer hormonların normal seviyelerde dengelenmesine destek olur. Spor performansını artırıcıdır. 

Ginseng, güçlü bir antioksidan olması sebebi ile bağışıklık sistemini güçlendirir ve yorgunluğun giderilmesine katkı sağlar. 

Saw Palmetto, kan dolaşımının hızlanmasını destekler. 

Gingko Bilabo, dolaşım sistemine faydaları olduğu gibi güçlü bir antioksidandır 

 

Ürün Yorumları


Başlık :
Yorum :
Puan :
Bu ürüne hiç yorum yapılmamıştır.

 
  
Power Protein © 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzeninin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlı olup, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve diğer patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemize bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylıdır.