BİZİ TAKİP EDİN :    
Aynı Gün Kargo İçin Kalan Süre :
GPN Range Pre-Workout 450 g
          
          
 
 
Adet :
299,00 TL
Son kullanma tarihi
18.11.2023
Havale İle
284,05 TL
Stokta
Var
 

Gpn Range Pre-Workout 450 G Özellikleri

Marka : GPN
Aroma: Limon
İçerik Tipi: Toz
Hedef: Güç&Performans
Cinsiyet: Bay - Bayan
Bunları İçermez: ASPARTAM - DOMUZ KATKI MADDESİ - HAYVANSAL GIDA - KORUYUCU MADDE - GLUTEN - RENKLENDİRİCİ BOYA - LAKTOZ - GDO
Kullanım Zamanı: Antrenman Öncesi
 

Gpn Range Pre-Workout 450 G Kullanımı

Başlangıç Seviyesi
 
Antrenmandan 20 dk önce bir servis tüketilmesi tavsiye edilir.
Orta Seviye
 
Antrenmandan 20 dk önce bir servis tüketilmesi tavsiye edilir.
İleri Seviye
 
Antrenmandan 20 dk önce bir servis tüketilmesi tavsiye edilir.
 

Gpn Range Pre-Workout 450 G İçeriği

 

Gpn Range Pre-Workout 450 G Açıklama

GPN Range Preworkout kondisyonunuzu geliştirebileceği gibi zorlu antrenmanlarda ihtiyaç duyulan enerjiyi karşılayabilmektedir. Preworkout'lar antrenman öncesi takviye gıdalardır. GPN Range Preworkout, enerjiyi ve atletik performansı artırmak amacı ile tasarlanmışlardır. 
 
Yapılan araştırmalar içeriğinde mevcut olan bileşenlerden bir çoğunun atletik performansı artırdığını ve iyileştirdiğini göstermektedir. 
 
Nitrik Oksit Öncülleri: Vücudun kan damarlarını gevşetmek, kan akışını hızlandırmak ve iyileştirmek için doğal olarak ürettiği bir bileşiktir. Vücudun nitrik oksit üretmek için kullandığı bazı yaygın olan bileşikler antrenman öncesi takviyelerde mevcut olan L-arjinin, L-sitrülin ve pancar suyu gibi diyet nitrat kaynaklı bileşenlerdir. Küçük çapta olan bazı araştırmalar bu bileşiklerle takviyenin kaslara besin ve oksijen taşınmasını artırarak potansiyel bir şekilde atletik performansı da artırdığını öne sürmektedirler. Bu araştırmalar özellikle genç erkeklere odaklı bir şekilde yapılmıştır.
 
Kafein: Enerji ve odaklanmayı artırmaktadır. Bu sebeple antrenman öncesi takviyelerde sıklıkla kullanılmaktadır. Kafein en yaygın uyarıcıdır. Bu sebeple zihinsel uyanıklığı, hafızayı, atletik performansı ve yağ yakımını iyileştirebilmektedir.
 
Kreatin: Vücutta doğal olarak üretilen kimyasal bir bileşiktir. Öncelik olarak enerji üretimi ve kas gücünde rol oynadığı iskelet kasında depolanmaktadır. İyileşme süresini kısaltmaya, kas kütlesini, gücü ve egzersiz performansını iyileştirmeye yardımcı olabilmektedir.
 
Kullandığınız takviyelerin dozuna ve içeriğine her zaman dikkat edin.
 

Ürün Yorumları


Başlık :
Yorum :
Puan :
Bu ürüne hiç yorum yapılmamıştır.

 
  
Power Protein © 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzeninin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlı olup, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve diğer patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemize bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylıdır.