BİZİ TAKİP EDİN :    
Aynı Gün Kargo İçin Kalan Süre :
Multipower Whey Amino 3400 300 Tablet
          
 
 
 
Adet :
549,00 TL
Son kullanma tarihi
30.4.2022
Havale İle
521,55 TL
Stokta
Var
 

Multipower Whey Amino 3400 300 Tablet Özellikleri

Marka : Multipower
Özellikler: En Çok Satılanlar - En Çok Tercih Edilenler
Aroma: Aromasız
İçerik Tipi: Tablet
Cinsiyet: Bay - Bayan
Bunları İçermez: ASPARTAM - DOMUZ KATKI MADDESİ - KORUYUCU MADDE - GLUTEN - RENKLENDİRİCİ BOYA - LAKTOZ - GDO
Kullanım Zamanı: Antrenman Öncesi - Antrenman Sonrası
 

Multipower Whey Amino 3400 300 Tablet Kullanımı

Başlangıç Seviyesi
 
Antrenmandan hemen sonra 6 tablet alınız.
Orta Seviye
 
Antrenmandan hemen sonra 6 tablet alınız.
İleri Seviye
 
Antrenmandan hemen sonra 6 tablet alınız.
 

Multipower Whey Amino 3400 300 Tablet İçeriği

 

Multipower Whey Amino 3400 300 Tablet Açıklama

Multipower Whey Amino 3400 300 Tablet
 
50 servis olan tablet formda bir üründür. Kutu içerisinde 300 tablet bulunmaktadır. Proteinlerin yapıtaşı olarak adlandırılan aminoasitlerin vücutta önemli görevleri (proteinlerin oluşturulması, hormonların ve nörotransmiterlerin sentezi gibi) vardır. Atletik performansı artırırken aynı zamanda ruh halini de iyileştirebilmektedir. Protein içeren besinler alındığında protein, amino asitlere ayrılır ve bunlar daha sonra kas inşa etmek ve bağışıklık fonksiyonunu düzenlemek gibi çeşitli işlemlerde vücudunuza yardımcı olmak için kullanılır. Vücudun görevlerini yerine getirebilmesi ve aynı zamanda antrenmanlardan sonra gelişme sağlayabilmesi için 20 çeşit amino asite ihtiyacı vardır. Bunların içerisinde 9 tanesi esansiyel yani vücutta üretilmeyen dışardan besinler ile alınması gereken amino asitlerdir. Esansiyel amino asitlerin protein sentezi, bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi, sinir sisteminin düzenlenmesi gibi birçok faydası bulunmaktadır. Ayrıca serotonin salgılanmasına destek olup uykunuzu kaliteli bir hale getirerek gün içinde dinç olmanızı sağlar.  
 
Whey Amino 3400 içeriğindeki %100 izole whey protein kaynağı ile eşsiz bir amino asit kaynağı olduğunu söylemek doğru olacaktır. Antrenmanlarla birlikte yağsız kas gelişiminizi desteklerken içeriğindeki yüksek BCAA ile de antrenman sonrası oluşan kas yıkımlarınızın önüne geçebilmektedir. Yüksek kalitesi sayesinde çok hızlı olarak kana karışabilmekte ve kasların ihtiyaç duyduğu noktalara en hızlı şekilde ulaşabilmektedir. 
 
 
 

Ürün Yorumları


Başlık :
Yorum :
Puan :
Multipower amino 3400
Saruhan Kamil Sarıkoç
7.10.2019 14:21:50
Türkiyede amino ürünlerinin kralıdır diyebilirim değerleri mütiş ötesi ve hemen hissediyorsunuz etkisini
 
  
Power Protein © 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzeninin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlı olup, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve diğer patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemize bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylıdır.