BİZİ TAKİP EDİN :    
Aynı Gün Kargo İçin Kalan Süre :
Big Joy Betaine 120 Tablet
          
 
 
 
Adet :
89,00 TL
Son kullanma tarihi
1.6.2022
Havale İle
84,55 TL
Stokta
Var
 

Big Joy Betaine 120 Tablet Özellikleri

Marka : BigJoy
Aroma: Aromasız
İçerik Tipi: Tablet
Hedef: Sağlıklı Yaşam - Güç&Performans
Cinsiyet: Bay - Bayan
Bunları İçermez: ASPARTAM - DOMUZ KATKI MADDESİ - HAYVANSAL GIDA - KORUYUCU MADDE - GLUTEN - RENKLENDİRİCİ BOYA - LAKTOZ - GDO
Kullanım Zamanı: Gün İçinde
 

Big Joy Betaine 120 Tablet Kullanımı

Başlangıç Seviyesi
 
Günde 1 porsiyonu (3 tablet) antrenman sonrasında alınız.
Orta Seviye
 
Günde 1 porsiyonu (3 tablet) antrenman sonrasında alınız.
İleri Seviye
 
Günde 1 porsiyonu (3 tablet) antrenman sonrasında alınız.
 

Big Joy Betaine 120 Tablet İçeriği

 

Big Joy Betaine 120 Tablet Açıklama

Bigjoy Betaine 

 

40 servis 120 kapsül olan bir üründür. Betain önemli bir metil vericisidir. Metillenme tepkimelerinde ve homosistein detoksifikasyonunda (toksik maddelerden arınma) etki göstermektedir. Birçok betain biyolojik sistemlerde doğal olarak oluşabilmektedirler ve bunlar organik ozmolitler olarak işlev görürler. Ozmolitler ise ozmotik stres, kuraklık, yüksek tuzluluk veya yüksek sıcaklığa karşı koruma sağlamak için hücreler tarafından sentezlenen ya da ortamdan alınan maddelerdir. Betainin hücre içi birikimi hücrelerde su tutulmasına izin verir ve böylece dehidrasyonun etkilerinden korur. Yapılan çalışmalar betain aminoasitinin kas kütlesinde artışı ve dayanıklılığı artırdığını göstermektedir. Spor dünyası tarafından önemi son birkaç senede keşfedilen bir üründür. Fakat doktorlar tarafından kalp sağlığına olan önemli etkilerinden dolayı uzun süredir önerilmektedir. Vücut kompozisyonuna, kas kütlesi artışına ve antrenman performansına olumlu etkileri vardır. Kalp hastalıkları riskini yükselten bir faktör olan homosistein seviyesini düşürmeye yardımcı olur. Kanda homosistein seviyesi artarsa, damar içlerinde plak oluşumunu artırır bu da damarları sertleştirir ve damar içinde pıhtılaşma riskini yükseltir. Bu da kalp krizi ya da felç ihtimalini artırır.

 

Ürün Yorumları


Başlık :
Yorum :
Puan :
Bu ürüne hiç yorum yapılmamıştır.

 
Bunları İçermez
 
ASPARTAM
DOMUZ KATKI MADDESİ
HAYVANSAL GIDA
KORUYUCU MADDE
GLUTEN
RENKLENDİRİCİ BOYA
LAKTOZ
GDO
 
 
Benzer Ürünler
 
 
Bu ürünü alanlar bunları da aldı
 
 
  
Power Protein © 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzeninin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlı olup, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve diğer patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemize bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylıdır.