BİZİ TAKİP EDİN :    
Aynı Gün Kargo İçin Kalan Süre :
GPN Arginine Argvasodilatör 400 Gr (Şeftali - Çilek)
          
          
 
 
Adet :
Seçenekler :
209,00 TL
Son kullanma tarihi
30.9.2022
Havale İle
198,55 TL
Stokta
Var
 

Gpn Arginine Argvasodilatör 400 Gr (Şeftali - Çilek) Özellikleri

Marka : GPN
Özellikler: En Çok Satılanlar - En Çok Tercih Edilenler
Aroma: Şeftali-Çilek
İçerik Tipi: Toz
Hedef: Hacim Kazanmak - Sağlıklı Yaşam - Güç&Performans
Cinsiyet: Bay - Bayan
Bunları İçermez: ASPARTAM - DOMUZ KATKI MADDESİ - HAYVANSAL GIDA - KORUYUCU MADDE - GLUTEN - RENKLENDİRİCİ BOYA - LAKTOZ - GDO
Kullanım Zamanı: Antrenman Öncesi - Antrenman Sonrası - Antrenman Anında
 

Gpn Arginine Argvasodilatör 400 Gr (Şeftali - Çilek) Kullanımı

Başlangıç Seviyesi
 
1 ölçek ürünü (5 gr) antremandan önce 300 Ml su ile kullanabilirsiniz.
Orta Seviye
 
1 ölçek ürünü (5 gr) antremandan önce 300 Ml su ile kullanabilirsiniz.
İleri Seviye
 
1 ölçek ürünü (5 gr) antremandan önce 300 Ml su ile kullanabilirsiniz.
 

Gpn Arginine Argvasodilatör 400 Gr (Şeftali - Çilek) İçeriği

 
 

Gpn Arginine Argvasodilatör 400 Gr (Şeftali - Çilek) Açıklama

GPN ARGVASODILATOR
 
GPN ArgVasodilator damar genişletici özelliği ile kaslarınızın vazgeçilmezi olacak bir üründür. Şeftali-Çilek aromasında toz formda olan ürün 400 g ve 80 servistir. Her bir servisinde 3 g saf arjinin bulunmaktadır.
 
 
3 G ARJİNİN
 
L-Arjinin vücutta üretilen bir aminoasittir. Arjinin vücutta nitrik oksite dönüşür. Nitrik oksit, kan akışını rahatlatmak ve hızlandırmak için kan damarlarının daha geniş açılmasına sebep olur. Damarları genişlettiği ve kan akışını hızlandırdığı için atletik performansı iyileştirir ve kas gelişimini artırır. Büyüme hormonu, insülin ve vücuttaki diğer maddelerin salınmasını uyarır. Vücudun protein yapması için gereklidir. Kas yorgunluğunu giderir, stres ve kaygıyı azaltır. Kan damarlarını rahatlattığından bazı insanlar için kardiyovasküler faydalara sahiptir. Bağışıklığı güçlendirici etkisi de bulunmaktadır. Bağışıklık ve hormon fonksiyonunu da korumaktadır. Böbreklerin atık ürünleri vücuttan atmasına yardımcı olur. Böbrek iltihabı semptomlarını iyileştirir. Migreni hafifletiir, kan basıncını düzenler ve ameliyat sonrası iyileşme sürecini azaltır.
 

Ürün Yorumları


Başlık :
Yorum :
Puan :
Bu ürüne hiç yorum yapılmamıştır.

 
  
Power Protein © 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzeninin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlı olup, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve diğer patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemize bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylıdır.