BİZİ TAKİP EDİN :    
Aynı Gün Kargo İçin Kalan Süre :
GPN L-Carnitine Thermo Max 3000mg 20 Ampül (Tutti Frutti)
          
          
 
 
Adet :
249,00 TL
Son kullanma tarihi
28.2.2023
Havale İle
236,55 TL
Stokta
Var
 

Gpn L-Carnitine Thermo Max 3000Mg 20 Ampül (Tutti Frutti) Özellikleri

Marka : GPN
Özellikler: En Çok Satılanlar - En Çok Tercih Edilenler
Aroma: Karışık Meyveler
İçerik Tipi: Shot - Sıvı
Hedef: Aşağı Kilo Kontrolü - Yağ Yakmak
Cinsiyet: Bay - Bayan
Bunları İçermez: ASPARTAM - DOMUZ KATKI MADDESİ - HAYVANSAL GIDA - KORUYUCU MADDE - GLUTEN - RENKLENDİRİCİ BOYA - LAKTOZ - GDO
Kullanım Zamanı: Antrenman Öncesi
 

Gpn L-Carnitine Thermo Max 3000Mg 20 Ampül (Tutti Frutti) Kullanımı

Başlangıç Seviyesi
 
Antremandan 15 - 20 dakika önce, bir ampul (60 ml) alınız.
Orta Seviye
 
Antremandan 15 - 20 dakika önce, bir ampul (60 ml) alınız.
İleri Seviye
 
Antremandan 15 - 20 dakika önce, bir ampul (60 ml) alınız.
 

Gpn L-Carnitine Thermo Max 3000Mg 20 Ampül (Tutti Frutti) İçeriği

 

Gpn L-Carnitine Thermo Max 3000Mg 20 Ampül (Tutti Frutti) Açıklama

GPN L-Carnitine Thermo Max 3000 mg 20 Ampül (Tutti Frutti)
 
GPN L-Carnitine Thermomax mükemmel içeriği ile yağ yakımı için tercih edeceğiniz ideal bir üründür. İçeriğinde 3000 mg L-Karnitin, 200 mg Taurin, 200 mg C Vitamini 100 mg Kafein bulunmaktadır. Tek kullanımlık olacak şekilde bir kutusu 20 ampülden oluşan sıvı formda termojenik etkisi bulunan bir yağ yakıcıdır. 
İçeriğinde bulunan; 
 
3000 mg L-Karnitin, yağ asitlerini hücrelerin mitokondrisine taşıyarak enerji üretiminde önemli rol oynar. Enerji için yakılmak üzere hücrelere daha fazla yağ asidi taşınmasına yardımcı olduğundan, yağ yakma ve kilo verme yeteneğinizi artırmaktadır. Yorgunluğun birincil sebebi olan laktik asit birikimini inhibe ederek dayanıklılığı artırmaya yardımcıdır. Kaslara oksijen verilmesini artırabilir, egzersizi iyileştirebilir, kan akışını ve nitrik oksit üretimini artırarak yorgunluğu ve kas ağrısını azaltmaya ve performansı iyileştirmeye yardımcı olur. Egzersiz sırasında metabolik atık birikimini azaltır. Vücuda ve kaslara oksijen taşıyan kırmızı kan hücrelerinin üretimini artırabilir.  
 
200 mg Taurin, açlık hissini en aza indirgeyerek ve enerji üretimini teşvik ederek vücudun daha hızlı yağ emmesine yardımcı olabilmektedir. Antioksidandır ve sıvı dengesini kontrol eder, kalp sağlığı üzerine de etkilidir. Egzersiz dayanıklılığını ve kapasitesini artırmak, egzersiz performansını artırmak, kilo kaybını teşvik etmek ve enerjiyi artırmak için kullanılmaktadır. Kasları ve vücutta kan akışını sağlayan kan damarları sistemini güçlendirir ve destekler. Obeziteyi yavaşlatır ve yağ yakımında etkilidir. Kastaki stabilite ve düzenli kas performansı için gerekli olan potasyum ve magnezyum miktarını artırabilir. Yaş ve diğer faktörler sebebiyle oluşan görme kaybını yavaşlatmaktadır. 
 
200 mg C Vitamini, vücudun yeterli miktarda L-Carnitin üretmesi için karnitin biyosentezinde askorbik asit (C) vitamini de gereklidir. C vitamini içeren karnitinlerde yapılan çalışmalarda lipit (yağ) oranında düşüş, yüksek protein, kolesterol ve glikoz seviyelerinde düşüş, kan trigliseritlerinde azalma ve büyüme performansında iyileşmeye sebep olduğu kaydedilmiştir.
 
100 mg Kafein, yorgunluk üzerindeki etkisi ile en iyi bilinen, daha odaklanmış ve uyanık hissettiren merkezi bir sinir sistemi uyarıcısıdır. Kafein termojenik etkilere sahiptir. Vücuda kafein girdiğinde kan basıncı, nabız hızı ve mide asidi üretimi artar, yağ depoları parçalanır ve yağ asitleri kan dolaşımına salınır. Motive eder ve antrenmana olan odağı ve ağrı toleransını artırır. Enerji verir, performans süresini ve gücünü artırır. 
 
 
 
 

Ürün Yorumları


Başlık :
Yorum :
Puan :
Bu ürüne hiç yorum yapılmamıştır.

 
Bunları İçermez
 
ASPARTAM
DOMUZ KATKI MADDESİ
HAYVANSAL GIDA
KORUYUCU MADDE
GLUTEN
RENKLENDİRİCİ BOYA
LAKTOZ
GDO
 
 
Benzer Ürünler
 
 
Bu ürünü alanlar bunları da aldı
 
 
  
Power Protein © 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzeninin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlı olup, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve diğer patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemize bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylıdır.