BİZİ TAKİP EDİN :    
Aynı Gün Kargo İçin Kalan Süre :
Hardline Tribulus Terrestris 100 Kapsül
          
 
 
 
Adet :
109,00 TL
Son kullanma tarihi
30.7.2022
Havale İle
103,55 TL
Stokta
Var
 

Hardline Tribulus Terrestris 100 Kapsül Özellikleri

Marka : Hardline
Özellikler: En Çok Satılanlar
Aroma: Aromasız
İçerik Tipi: Kapsül
Hedef: Sağlıklı Yaşam - Güç&Performans
Cinsiyet: Bay - Bayan
Bunları İçermez: ASPARTAM - DOMUZ KATKI MADDESİ - HAYVANSAL GIDA - KORUYUCU MADDE - GLUTEN - RENKLENDİRİCİ BOYA - LAKTOZ - GDO
Kullanım Zamanı: Gün İçinde
 

Hardline Tribulus Terrestris 100 Kapsül Kullanımı

Başlangıç Seviyesi
 
1 servis (1 kapsül) sabah, 1 servis (1 kapsül) akşam olmak üzere gün içinde 2 servis (2 kapsül) kullanılması tavsiye edilir.
Orta Seviye
 
1 servis (1 kapsül) sabah, 1 servis (1 kapsül) akşam olmak üzere gün içinde 2 servis (2 kapsül) kullanılması tavsiye edilir.
İleri Seviye
 
1 servis (1 kapsül) sabah, 1 servis (1 kapsül) akşam olmak üzere gün içinde 2 servis (2 kapsül) kullanılması tavsiye edilir.
 

Hardline Tribulus Terrestris 100 Kapsül İçeriği

 

Hardline Tribulus Terrestris 100 Kapsül Açıklama

Hardline Tribulus Terrestris 100 Kapsül 

 

Kapsül formundadır. Ürün içerisinde 100 kapsül bulunmaktadır. Günde 2 kapsül yani 50 servis olacak şekilde kullanılmalıdır. Her kapsül minimum %40 Steroidal Saponinler ve %10 protodioskinler içeren standardize edilmiş 625 mg Tribulus Terrestris ekstraktı içermektedir. Tribulus Terrestris ekstraktesialkaloidleristeroidal saponinleri, ve nitratları barındırmaktadır.  

Tribulus Terrestris,  küçük yapraklı bir bitkidir doğal bir steroid hormon olan dehidroepiandrosterona dönüştürülen bir bileşik içermektdir. Bu takviyeden sonra sperm üretiminin artabildiği öne sürülmektedir. Yapılan çalışmalar, hayvanlarda testosteronun arttığını fakat insanlarda testosteron artışı olmadığını bildirmektedirler. Erkek cinsiyet hormonu olan testosteronu artırmasada cinsel içgüdü (libido)’ geliştirmektedir. Araştırma sonuçlarına göre geleneksel olarak, insanlar bu bitkiyi libidoyu arttırmak, idrar yolunu sağlıklı tutmak ve şişmeyi azaltmak da dahil olmak üzere çeşitli potansiyel etkiler için kullanmışlardır.   

Hayvan çalışmalarına göre Tribulus terrestris'in kan şekeri seviyelerini düşürdüğü, kan damarı hasarına karşı korumaya yardımcı olabileceği ve kan kolesterolündeki artışların önlenmesine yardımcı olabileceği söylenebilmektedir. Enerji artışı sağladığı gibi kas gücünün ve yağsız kas kütlesi kazanımının artışına destek bir rol oynamaktadır. 

Tribulus Terrestris içeriğinde bulunan; 

 

Alkaloidler, tıpta uzun süre kullanılan bitkilerden elde edilen bileşiklerdir. Ağrı giderme amacı ile kullanılmaktadır. Genellikle bağımlılık yaratan maddelerdir. Dozlarına dikkat edilmelidir. Birçoğu geleneksel veya modern tıpta veya ilaç için başlangıç noktaları olarak kullanmıştır. Diğer alkaloidler psikotropik (örnPsilosin) ve uyarıcı aktivitelere (örneğin kokain, kafein, nikotin, teobromin) sahiptir ve entojenik (psikoaktif maddeler içeren bitkiler) ritüellerde veya eğlence amaçlı ilaçlar olarak da kullanıldığı bildirilmektedir. 

Steroidal Saponin, Tribulus Terrestris kaynaklı Protodioskin saponini erkeklerde ve kadınlarda infertilite (kısırlık) ve libido bozukluklarının tedavisinde ve kalp hastalıklarının tedavisinde kullanılmaktadır. Afrodizyak etki yaratmaktadır. 

 

Ürün Yorumları


Başlık :
Yorum :
Puan :
Bu ürüne hiç yorum yapılmamıştır.

 
Bunları İçermez
 
ASPARTAM
DOMUZ KATKI MADDESİ
HAYVANSAL GIDA
KORUYUCU MADDE
GLUTEN
RENKLENDİRİCİ BOYA
LAKTOZ
GDO
 
 
Benzer Ürünler
 
 
Bu ürünü alanlar bunları da aldı
 
 
  
Power Protein © 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzeninin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlı olup, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve diğer patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemize bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylıdır.