BİZİ TAKİP EDİN :    
Aynı Gün Kargo İçin Kalan Süre :
Big Joy Big2 BCAA + Glutamine 600 Gr (Karpuz)
          
 
 
 
Adet :
189,00 TL
Son kullanma tarihi
30.6.2022
Havale İle
179,55 TL
Stokta
Var
 

Big Joy Big2 Bcaa + Glutamine 600 Gr (Karpuz) Özellikleri

Marka : BigJoy
Aroma: Karpuz
İçerik Tipi: Toz
Hedef: Hacim Kazanmak - Toparlayıcı&Onarım - Sağlıklı Yaşam - Güç&Performans
Cinsiyet: Bay - Bayan
Bunları İçermez: ASPARTAM - DOMUZ KATKI MADDESİ - HAYVANSAL GIDA - KORUYUCU MADDE - GLUTEN - RENKLENDİRİCİ BOYA - LAKTOZ - GDO
Kullanım Zamanı: Antrenman Öncesi - Antrenman Sonrası - Antrenman Anında
 

Big Joy Big2 Bcaa + Glutamine 600 Gr (Karpuz) Kullanımı

Başlangıç Seviyesi
 
1 ölçek (12 g) ürünün 300 ml su ile karıştırılarak antrenman öncesinde, antrenman esnasında yada antrenman sonrasında kullanılması tavsiye edilir.
Orta Seviye
 
1 ölçek (12 g) ürünün 300 ml su ile karıştırılarak antrenman öncesinde, antrenman esnasında yada antrenman sonrasında kullanılması tavsiye edilir.
İleri Seviye
 
1 ölçek (12 g) ürünün 300 ml su ile karıştırılarak antrenman öncesinde, antrenman esnasında yada antrenman sonrasında kullanılması tavsiye edilir.
 

Big Joy Big2 Bcaa + Glutamine 600 Gr (Karpuz) İçeriği

 

Big Joy Big2 Bcaa + Glutamine 600 Gr (Karpuz) Açıklama

Bigjoy BCAA+Glutamine  

 

BCAA ve Glutamin amino asitlerini eşit miktarda sunan bir üründür. 1 servisinde 5000 mg BCAA ve 5000 mg glutamin bulunmaktadır. Toz formda, karpuz aromalı olup 50 servistir. İçerisinde mevcut olan BCAA 4:1:1 oranındadır. BCAA serbest formda doğrudan kaslara taşınan bir aminoasittir. Kas hacmini ve performansı artırır. Antrenman sonrası oluşan ağrıların giderilmesine yardımcıdır. Glutamin metabolizma üzerinde etki göstermektedir, enerji oluşumunu sağlar, proteinlerin sentezlenmesine yardımcı olur ve bağışıklık sistemini kuvvetlendirmeye destekçidir.

 

Ürün Yorumları


Başlık :
Yorum :
Puan :
Bu ürüne hiç yorum yapılmamıştır.

 
Bunları İçermez
 
ASPARTAM
DOMUZ KATKI MADDESİ
HAYVANSAL GIDA
KORUYUCU MADDE
GLUTEN
RENKLENDİRİCİ BOYA
LAKTOZ
GDO
 
 
Benzer Ürünler
 
 
Bu ürünü alanlar bunları da aldı
 
 
  
Power Protein © 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzeninin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlı olup, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve diğer patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemize bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylıdır.