BİZİ TAKİP EDİN :    
Aynı Gün Kargo İçin Kalan Süre :
Hardline Progainer 5000 Gr (Çikolata)
          
 
 
 
Adet :
Seçenekler :
279,00 TL
Son kullanma tarihi
30.7.2022
Havale İle
265,05 TL
Stokta
Var
 

Hardline Progainer 5000 Gr (Çikolata) Özellikleri

Marka : Hardline
Özellikler: En Çok Satılanlar - En Çok Tercih Edilenler
Aroma: Çikolata
İçerik Tipi: Toz
Hedef: Hacim Kazanmak - Yukarı Kilo Kontrolü
Cinsiyet: Bay - Bayan
Bunları İçermez: ASPARTAM - DOMUZ KATKI MADDESİ - HAYVANSAL GIDA - KORUYUCU MADDE - GLUTEN - RENKLENDİRİCİ BOYA - LAKTOZ - GDO
Kullanım Zamanı: Antrenman Öncesi - Antrenman Sonrası
 

Hardline Progainer 5000 Gr (Çikolata) Kullanımı

Başlangıç Seviyesi
 
Öğün aralarında 1 servis [200g(5 ölçek)] damak tadınıza göre 375-500ml su yada süt ile karıştırılarak ve antrenmandan sonra 1 servis [200g(5 ölçek)] olmak üzere günde 2 defa kullanılması tavsiye edilir.
Orta Seviye
 
Öğünlerden sonra ve yatmadan önce olmak üzere gün içinde 4 defa 2 ölçek damak tadınıza uygun olarak 150-200 ml su yada süt ile karıştırılarak kullanılması tavsiye edilir.
İleri Seviye
 
Öğünlerden sonra ve yatmadan önce olmak üzere gün içinde 4 defa 2 ölçek damak tadınıza uygun olarak 150-200 ml su yada süt ile karıştırılarak kullanılması tavsiye edilir.
 

Hardline Progainer 5000 Gr (Çikolata) İçeriği

 
 

Hardline Progainer 5000 Gr (Çikolata) Açıklama

 

Ürün Yorumları


Başlık :
Yorum :
Puan :
Bu ürüne hiç yorum yapılmamıştır.

 
Bunları İçermez
 
ASPARTAM
DOMUZ KATKI MADDESİ
HAYVANSAL GIDA
KORUYUCU MADDE
GLUTEN
RENKLENDİRİCİ BOYA
LAKTOZ
GDO
 
 
Benzer Ürünler
 
 
Bu ürünü alanlar bunları da aldı
 
 
  
Power Protein © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.
İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzeninin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlı olup, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve diğer patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemize bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylıdır.