BİZİ TAKİP EDİN :    
Aynı Gün Kargo İçin Kalan Süre :
GPN Creatine Creatp 400 Gr
          
          
 
 
Adet :
159,00 TL
Son kullanma tarihi
31.10.2022
Havale İle
151,05 TL
Stokta
Var
 

Gpn Creatine Creatp 400 Gr Özellikleri

Marka : GPN
Özellikler: En Çok Satılanlar - En Çok Tercih Edilenler
Aroma: Aromasız
İçerik Tipi: Toz
Hedef: Hacim Kazanmak - Güç&Performans
Cinsiyet: Bay - Bayan
Bunları İçermez: ASPARTAM - DOMUZ KATKI MADDESİ - HAYVANSAL GIDA - KORUYUCU MADDE - GLUTEN - RENKLENDİRİCİ BOYA - LAKTOZ - GDO
Kullanım Zamanı: Antrenman Öncesi
 

Gpn Creatine Creatp 400 Gr Kullanımı

Başlangıç Seviyesi
 
1 porsiyon (5 g) ürünün 200-250 mL su yada meyve suyu ile karıştırılarak antrenmandan 1 saat önce tüketilmesi tavsiye edilir.
Orta Seviye
 
1 porsiyon (5 g) ürünün 200-250 mL su yada meyve suyu ile karıştırılarak antrenmandan 1 saat önce tüketilmesi tavsiye edilir.
İleri Seviye
 
1 porsiyon (5 g) ürünün 200-250 mL su yada meyve suyu ile karıştırılarak antrenmandan 1 saat önce tüketilmesi tavsiye edilir.
 

Gpn Creatine Creatp 400 Gr İçeriği

 

Gpn Creatine Creatp 400 Gr Açıklama

GPN CREATP
 
Antrenmanlarınızın vazgeçilmez ürünü olacak GPN CreATP, vücuda daha yüksek ATP sağlayarak daha iyi performans göstermenizi sağlar. Aromasız toz formda olan ürün 400 gram ve 80 servistir. Her servisinde 5 g kreatin bulunmaktadır.
 
5 G KREATİN 
 
Performans iyileştirmesi için bir numaralı takviyedir. Kas kütlesini, gücünü, kas iyileşmesini ve performansı artırmaktadır. Dünyanın en çok test edilen ve etkileri kanıtlanmış takviyelerinden biridir. Kas hücrelerinde doğal olarak bulunan bir maddedir. Ağır kaldırma veya yüksek yoğunluklu egzersiz sırasında kasların enerji üretmesine yardımcı olur. Kreatin takviye edildiğinde fosfokreatin depoları artar. Bu vücutta ATP adı verilen yüksek enerjili molekülün üretilmesine yardımcı olur. Daha fazla ATP’niz olduğunda vücudunuz egzersiz sırasında daha iyi performans gösterir. Kreatin alımından sonra anabolik hormon olan IGF-1 gibi hormonlarda artış olmakta buda yeni kas kütlesi oluşumu ve mevcut kas kütlesi gelişimini sağlamaktadır. Artan hücre hidrasyonu ile kas hücrelerindeki suyu artırarak kas büyümesinde rol oynayacak hücre volümizasyon etkisine sebep olur. Protein yıkımını azaltarak toplam kas kütlesini artırabilir.
 

Ürün Yorumları


Başlık :
Yorum :
Puan :
Bu ürüne hiç yorum yapılmamıştır.

 
  
Power Protein © 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzeninin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlı olup, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve diğer patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemize bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylıdır.