BİZİ TAKİP EDİN :    
Aynı Gün Kargo İçin Kalan Süre :
Big Joy Caffeine Plus+ 100 Kapsül
          
 
 
 
Adet :
79,00 TL
Son kullanma tarihi
30.12.2021
Havale İle
75,05 TL
Stokta
Var
 

Big Joy Caffeine Plus+ 100 Kapsül Özellikleri

Marka : BigJoy
Aroma: Beyaz Çikolata
İçerik Tipi: Kapsül
Hedef: Güç&Performans
Cinsiyet: Bay - Bayan
Bunları İçermez: ASPARTAM - DOMUZ KATKI MADDESİ - HAYVANSAL GIDA - KORUYUCU MADDE - GLUTEN - RENKLENDİRİCİ BOYA - LAKTOZ - GDO
Kullanım Zamanı: Antrenman Öncesi - Gün İçinde
 

Big Joy Caffeine Plus+ 100 Kapsül Kullanımı

Başlangıç Seviyesi
 
Günde 1 kapsülü antrenman öncesi alınız.
Orta Seviye
 
Günde 1 kapsülü antrenman öncesi alınız.
İleri Seviye
 
Günde 1 kapsülü antrenman öncesi alınız.
 

Big Joy Caffeine Plus+ 100 Kapsül İçeriği

 

Big Joy Caffeine Plus+ 100 Kapsül Açıklama

Bigjoy Caffeine Plus

 

Her kapsülünde 200 mg kafein takviyedir. 1 fincan filtre kahveden daha fazla kafein içerir. Şeker ve yağ içermez. Hızlı ve kolay emilir. Uykusuzluk ve yorgunluk halini giderir. Dikkati artırır. Fiziki performansı artırdığına dair çok güçlü kanıtları bulunmaktadır. Aerobik ve anaerobik performansı arttırmaya destek olabilmektedir. Bu durum da antrenmanlarda daha fazla set ve daha fazla tekrar sayısı, daha yüksek ağırlıklar ve dayanıklılık sporlarında örneğin bisiklet ya da koşuda daha uzun mesafeler anlamına gelmektedir. Ayrıca kafein, bazal metabolizma hızını arttırmaya yardımcı olabilir bu da daha fazla kalori ve daha çok yağ yakımı demektir. 

 

 

Ürün Yorumları


Başlık :
Yorum :
Puan :
Bu ürüne hiç yorum yapılmamıştır.

 
Bunları İçermez
 
ASPARTAM
DOMUZ KATKI MADDESİ
HAYVANSAL GIDA
KORUYUCU MADDE
GLUTEN
RENKLENDİRİCİ BOYA
LAKTOZ
GDO
 
 
Benzer Ürünler
 
 
Bu ürünü alanlar bunları da aldı
 
 
  
Power Protein © 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzeninin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlı olup, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve diğer patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemize bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylıdır.