BİZİ TAKİP EDİN :    
Aynı Gün Kargo İçin Kalan Süre :
GPN WHEY MİX PLUS 2500 Gr (Dark Chocalate)
          
 
 
 
Adet :
Seçenekler :
429,00 TL
Son kullanma tarihi
30.11.2023
Havale İle
407,55 TL
Stokta
Var
 

Gpn Whey Mix Plus 2500 Gr (Dark Chocalate) Özellikleri

Marka : GPN
Özellikler: En Çok Tercih Edilenler
Aroma: Bİtter Çikolata
İçerik Tipi: Toz
Hedef: Hacim Kazanmak - Yukarı Kilo Kontrolü - Güç&Performans
Cinsiyet: Bay - Bayan
Bunları İçermez: ASPARTAM - DOMUZ KATKI MADDESİ - GLUTEN - RENKLENDİRİCİ BOYA - GDO
Kullanım Zamanı: Antrenman Öncesi - Antrenman Sonrası - Gün İçinde
 

Gpn Whey Mix Plus 2500 Gr (Dark Chocalate) Kullanımı

Başlangıç Seviyesi
 
Günde 2 defa 1 porsiyon (50 g) olacak şekilde 300-350 ml su yada yağsız süt ile karıştırılarak tüketilmesi tavsiye edilir
Orta Seviye
 
Günde 2 defa 1 porsiyon (50 g) olacak şekilde 300-350 ml su yada yağsız süt ile karıştırılarak tüketilmesi tavsiye edilir
İleri Seviye
 
Günde 2 defa 1 porsiyon (50 g) olacak şekilde 300-350 ml su yada yağsız süt ile karıştırılarak tüketilmesi tavsiye edilir
 

Gpn Whey Mix Plus 2500 Gr (Dark Chocalate) İçeriği

 
 

Gpn Whey Mix Plus 2500 Gr (Dark Chocalate) Açıklama

GPN WHEY MİX PLUS 2500 Gr (Dark Chocalate)
 
2500 g toz formda olan ürün 50 servis ve bitter çikolata aromasındadır. Her servisinde 23 g Protein, 500 mg Taurin, 500 mg L-Glutamin, 1500 mg Kreatin, 5,5 g BCAA bulunmaktadır. Türkiyenin ilk Mix ürünüdür.
 
Vücudumuzu ve zihnimizi korumak için ihtiyaç duyduğumuz tüm enerjinin yanı sıra, egzersiz yapmamıza yardımcı olacak yakıt, yediğimiz gıdalardan ve içtiğimiz sıvılardan gelir. Bunun yanı sıra beslenmenin yetersiz kaldığı birçok durumda da ek takviyelere başvururuz. Vücudumuzun en çok ihtiyaç duyduğu makro besinler protein, karbohidrat ve yağlardır. Özellikle sporcular söz konusu olduğunda beslenme yetersiz kalmaktadır. Proteinler vücudun yapıtaşlarıdır. Peynir altı suyu proteinidir. Peynir altı suyu hızla emilen bir dizi esansiyel amino asit içerir. Çalışma süresini uzatma, çalışma sıklığını ve gücü artırma, kas kazanımı ve önemli miktarda vücut yağını kaybetmeye yardımcıdır. Peynir altı suyu proteini tek başına içilemeyen bir tadda olduğu için genellikle aromalı olarak üretilmektedirler. Bazı ürünlerde rafine şeker gibi sağlıksız katkı maddeleri olabileceğinden, içerik listesini okumak önemlidir. GPN Whey Mix Plus bu açıdan güvenebileceğiniz bir takviye gıdadır.
 
Peynir altı suyu genellikle iyi tolere edilir. Ancak laktoz intoleransı olan kişilerin dikkatli olması gerekir ve bazı insanların buna alerjisi olabileceği de göz önünde bulundurulmalıdır.
 
En iyi bilinen etkisi kas kütlesini, kuvvetini ve performansı artırmaktır. Kas gelişimi için yapı taşı olan protein ve amino asitleri sağlar. İnsülün gibi kas gelişimini uyaran anabolik hormonların salınıını uyarır ve artırır. Diğer protein türlerine kıyasla daha hızlı emilir ve kullanılır. Peynir altı suyu proteini, bir antrenmandan hemen önce, sırasında veya sonra tüketildiğinde kas büyümesini arttırmada özellikle etkili olduğu gösterilmiştir. Kas proteininin sentezi genellikle antrenmandan sonraki zaman aralığında maksimize edilmektedir
 
WheyMix Plus vücudunuzun ve kaslarınızın protein ihtiyacını karşıladığı gibi sağlıklı bir şekilde kütle kazanmanızı sağlar.
 
5,5 g BCAA, kaslar tarafından direkt emilir, kas büyümesini ve performansı artırabilir, vücut yağ oranını ve kas hasarını azaltabilir.
 
500 mg Taurin, antioksidandır, vücuttaki sıvı dengesini kontrol edebilir, kalp sağlığı üzerine etkisi bulunmaktadır ve kas kasılması üzerindeki işlevi ile performans artırabilmektedir.
 
1500 mg Kreatin, kas hücrelerine yağları indirgeyerek (yağların oksit özelliğini gidererek) enerji desteği sağlayabilir ve performansı artırabilir.
 
500 mg Glutamin, proteinin yapı taşıdır. Bağışıklık sistemini destekler, yoğun egzersiz sonrası kas ağrılarını azaltabilir ve kasları iyileştirebilir.
 

Ürün Yorumları


Başlık :
Yorum :
Puan :
Bakıcaz nasıl
Orhan Türkyılmaz
1.7.2020 00:38:13
Yüzlerce ürün kullanan biri olarak bir değerlendirme ye alacağım şimdilik fiyat uygun diyelim
GPN
Red Hill Fitness
26.1.2020 16:06:01
ürün başarılı...
Çok beğendim
Onur Çalağan
13.10.2019 14:48:17
Başta tereddüt ederek alsamda şu an salonumun en iyi ürünlerinden biri. İçeriği çok zengin tadı güzel. Müşterilerim çok menmun. Tavsiye ederim teşekkürler.
GPN
Semih Özgür
13.10.2019 12:40:50
Ürünü çok beğendim. Mix ürün olması ayrı bir avantaj. Tavsiye ederim.
Mükemmel
Bariş Menekşe
4.10.2019 00:11:08
İthal ürünleri bile arkasında bırakacak kalitede kompleks bir protein. Mutlaka tavsiye ediyorum gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz ben ve öğrencilerim çok memnunuz.
 
Bunları İçermez
 
ASPARTAM
DOMUZ KATKI MADDESİ
GLUTEN
RENKLENDİRİCİ BOYA
GDO
 
 
Benzer Ürünler
 
 
Bu ürünü alanlar bunları da aldı
 
 
  
Power Protein © 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzeninin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlı olup, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve diğer patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemize bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylıdır.