BİZİ TAKİP EDİN :    
Aynı Gün Kargo İçin Kalan Süre :
GPN Bcaa Chained 10:1:1 400 Gr (Karpuz)
          
          
 
 
Adet :
Seçenekler :
249,00 TL
Son kullanma tarihi
3.11.2023
Havale İle
236,55 TL
Stokta
Var
 

Gpn Bcaa Chained 10:1:1 400 Gr (Karpuz) Özellikleri

Marka : GPN
Özellikler: En Çok Tercih Edilenler - Öne Çıkanlar
Aroma: Karpuz
İçerik Tipi: Toz
Hedef: Hacim Kazanmak - Toparlayıcı&Onarım - Sağlıklı Yaşam
Cinsiyet: Bay - Bayan
Bunları İçermez: ASPARTAM - DOMUZ KATKI MADDESİ - HAYVANSAL GIDA - KORUYUCU MADDE - GLUTEN - RENKLENDİRİCİ BOYA - LAKTOZ - GDO
Kullanım Zamanı: Antrenman Öncesi - Antrenman Anında
 

Gpn Bcaa Chained 10:1:1 400 Gr (Karpuz) Kullanımı

Başlangıç Seviyesi
 
1 ölçek (8 gr) ürünün 300 ml su yada meyvesuyu ile karıştırılarak antrenmandan 1 saat önce yada antrenman esnasında tüketilmesi tavsiye edilir.
Orta Seviye
 
1 ölçek (8 gr) ürünün 300 ml su yada meyvesuyu ile karıştırılarak antrenmandan 1 saat önce yada antrenman esnasında tüketilmesi tavsiye edilir.
İleri Seviye
 
1 ölçek (8 gr) ürünün 300 ml su yada meyvesuyu ile karıştırılarak antrenmandan 1 saat önce yada antrenman esnasında tüketilmesi tavsiye edilir.
 

Gpn Bcaa Chained 10:1:1 400 Gr (Karpuz) İçeriği

 

Gpn Bcaa Chained 10:1:1 400 Gr (Karpuz) Açıklama

GPN CHAINED BCAA
 
10:1:1 formülüzasyonuna sahip eşsiz bir BCAA ürünüdür. Karpuz aromasında olan toz formundaki ürün 400 g ve 50 servistir. Her servisinde 6 g BCAA içermektedir. Yüksek Lösin oranı ile vücudunuzda üst düzey etki gösterecektir.
 
İnsan vücudunda binlerce farklı proteini oluşturan 20 amino asit bulunmaktadır. Bunlardan 9’u esansiyel aminoasitlerdir. Bu esansiyel aminoasitlerin üçü dallı zincirli aminoasitler yani BCAA (Branched-Chain Amino Acids: Lösin, İzolösin ve Valin)’lardır. Kas büyümesini artırmak, egzersiz sırasında protein yıkımını azaltarak kas hasarını indirgemek ve egzersizlerden sonra oluşan kas ağrısını gidermek, antrenman sırasında vücutta mevcut olan BCAA’ların kullanılması sonucu kanda seviyeleri azalan BCAA’ların antrenman sırasında yorgunluğa meydan olan seratonine dönüşmesi sonucu oluşan antrenman yorgunluğunu yaşamamak, kas yıkımını engelleyerek kas kaybını önlemek ve karaciğer hastalıklarından yada hastalıkların oluşturduğu semptomlardan etkilenmemek için BCAA kullanmak istiyorsanız GPN 10:1:1 Chained BCAA doğru bir seçim olacaktı.Bu üç aminoasit insanlar için esansiyel dokuz aminoasit içerisindedirler. Vücut bu amino asitleri sentezleyemez diyet ile alınmalıdırlar. Kas proteinlerindeki esansiyel aminoasitlerin % 35 ini ve memelilerin ihtiyaç duyduğu önceden oluşturulmuş amino asitlerin %40’ını oluşturmaktadır. BCAA'lar diğer aminoasitlerden farklı olarak vücutta direkt emilime uğramaktadırlar.
 
10:1:1 BCAA
 
Lösin 
 
Anabolik sinyali, genel kas protein sentezi ve kas onarımı için önemlidir. Proteinlerin biyosentezinde kullanılan esansiyel bir aminoasittir. Ayrıca kan şekeri seviyelerini düzenlemeye yardımcı olur, yara iyileşmesini uyarır ve büyüme hormonlarını üretir. Stresin vücut üzerindeki zararlı etkilerini azaltmaya yardımcıdırlar. 
 
İzolösin
 
Hücrelere glikoz alımını indükler. Kas metabolizmasında rol oynar ve kas dokusunda yoğunlaşır. Bağışıklık fonksiyonu, hemoglobin üretimi ve enerji regülasyonu (düzenlemesi) için de önem teşkil ederler. Stresin vücut üzerindeki zararlı etkilerini azaltmaya yardımcıdırlar. 
 
Valin
 
Kan şekerinde depolanan enerjiyi yedekleyen bir enerji üretir. Kas büyümesi ve rejenerasyonunu (yenilenmesini) uyarmaya yardımcı olur ve enerji üretiminde rol oynar. Özellikle yağsız kas kütlesi oluşumunu ve kas onarımını destekler. Stresin vücut üzerindeki zararlı etkilerini azaltmaya yardımcıdırlar.
 
 

Ürün Yorumları


Başlık :
Yorum :
Puan :
Bu ürüne hiç yorum yapılmamıştır.

 
Bunları İçermez
 
ASPARTAM
DOMUZ KATKI MADDESİ
HAYVANSAL GIDA
KORUYUCU MADDE
GLUTEN
RENKLENDİRİCİ BOYA
LAKTOZ
GDO
 
 
Benzer Ürünler
 
 
Bu ürünü alanlar bunları da aldı
 
 
  
Power Protein © 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzeninin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlı olup, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve diğer patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemize bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylıdır.