BİZİ TAKİP EDİN :    
Aynı Gün Kargo İçin Kalan Süre :
Big Joy Essential Amino Reaal 420 Gr (Karpuz)
          
 
 
 
Adet :
179,00 TL
Son kullanma tarihi
30.11.2021
Havale İle
170,05 TL
Stokta
Var
 

Big Joy Essential Amino Reaal 420 Gr (Karpuz) Özellikleri

Marka : BigJoy
Özellikler: En Çok Satılanlar - En Çok Tercih Edilenler
Aroma: Karpuz
İçerik Tipi: Toz
Hedef: Hacim Kazanmak - Toparlayıcı&Onarım - Sağlıklı Yaşam - Güç&Performans
Cinsiyet: Bay - Bayan
Bunları İçermez: ASPARTAM - DOMUZ KATKI MADDESİ - HAYVANSAL GIDA - KORUYUCU MADDE - GLUTEN - RENKLENDİRİCİ BOYA - LAKTOZ - GDO
Kullanım Zamanı: Antrenman Öncesi - Antrenman Sonrası
 

Big Joy Essential Amino Reaal 420 Gr (Karpuz) Kullanımı

Başlangıç Seviyesi
 
1 ölçek (10 g) ürünün 250 ml su ile karıştırılarak tüketilmesi tavsiye edilir.
Orta Seviye
 
1 ölçek (10 g) ürünün 250 ml su ile karıştırılarak tüketilmesi tavsiye edilir.
İleri Seviye
 
1 ölçek (10 g) ürünün 250 ml su ile karıştırılarak tüketilmesi tavsiye edilir.
 

Big Joy Essential Amino Reaal 420 Gr (Karpuz) İçeriği

 

Big Joy Essential Amino Reaal 420 Gr (Karpuz) Açıklama

Bigjoy Essential Amino Real Karpuz

 

Vücut için elzem olan aminoasitleri yani esansiyel amino asitleri içeren bir üründür. Vücudun görevlerini yerine getirebilmesi için ve aynı zamanda antrenmanlardan sonra gelişme sağlayabilmesi için 20 çeşit amino asite ihtiyaç vardır. Bunların içerisinde 9 tanesi esansiyel yani vücutta üretilmeyen dışardan besinler ile alınması gereken amino asitlerdir. Esansiyel amino asitlerin protein sentezi, bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi, sinir sisteminin düzenlenmesi gibi birçok faydası bulunmaktadır. Ayrıca serotonin salgılanmasına destek olup uykunuzu kaliteli bir hale getirerek gün içinde dinç olmanızı sağlar. Yapılan çalışmalar BCAA’ların esansiyel amino asitler ile birlikte kullanıldığı zaman, motor sinyal yolunun daha fazla aktif edildiği ve bunun da anabolik süreci desteklediği yani kas oluşumunu hızlandırdığını göstermektedir. Esansiyel amino asitler, İzolösinLösin, Valin, LizinMetiyoninFenilalaninTreoninTriptofanHistidin’dir. 

Tittle: Power Protein Bigjoy Essential Amino Real 

DescriptionVücudun görevlerini yerine getirebilmesi için ve aynı zamanda antrenmanlardan sonra gelişme sağlayabilmesi için 20 çeşit amino asite ihtiyaç vardır. 

KeywordsPower Protein Bigjoy Essential Amino Real, Esansiyel Amino Asitler, Elzem Amino Asitler, Kas Hacmini Artırma, Performans Artırma, Increasing muscle volumeImprove performance, Enerji Depolama, Protein Sentezleme, Bağışıklık Güçlendirme, Energy Storage, Protein SynthesisImmune Enhancement, Supplement, Takviye Gıda, Supplement FoodPower Protein

 

Ürün Yorumları


Başlık :
Yorum :
Puan :
essential amino
Halil Can Dalgıç
9.1.2020 23:09:00
Normal bcaa lardan tad olarak biraz farklı ancak zamanla alışıyorsunuz. Esansiyel aminoasit profili oldukça tatminkar. Bigjoy iyi iş çıkarmış.
 
Bunları İçermez
 
ASPARTAM
DOMUZ KATKI MADDESİ
HAYVANSAL GIDA
KORUYUCU MADDE
GLUTEN
RENKLENDİRİCİ BOYA
LAKTOZ
GDO
 
 
Benzer Ürünler
 
 
Bu ürünü alanlar bunları da aldı
 
 
  
Power Protein © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.
İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzeninin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlı olup, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve diğer patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemize bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylıdır.