BİZİ TAKİP EDİN :    
Aynı Gün Kargo İçin Kalan Süre :
BigJoy BCAAPRO Rİpped 432gr (ANANAS)
          
 
 
 
Adet :
219,00 TL
Son kullanma tarihi
30.3.2022
Havale İle
208,05 TL
Stokta
Var
 

Bigjoy Bcaapro Ripped 432Gr (Ananas) Özellikleri

Marka : BigJoy
Aroma: Ananas
İçerik Tipi: Toz
Hedef: Hacim Kazanmak - Toparlayıcı&Onarım - Sağlıklı Yaşam - Güç&Performans
Cinsiyet: Bay - Bayan
Bunları İçermez: ASPARTAM - DOMUZ KATKI MADDESİ - HAYVANSAL GIDA - KORUYUCU MADDE - GLUTEN - RENKLENDİRİCİ BOYA - LAKTOZ - GDO
Kullanım Zamanı: Antrenman Öncesi - Antrenman Sonrası - Antrenman Anında
 

Bigjoy Bcaapro Ripped 432Gr (Ananas) Kullanımı

Başlangıç Seviyesi
 
1 ölçek (12 g) ürünün 300 ml su veya tercih ettiğiniz bir içecek ile karıştırılarak antrenman öncesinde, antrenman esnasında yada antrenman sonrasında kullanılması tavsiye edilir.
Orta Seviye
 
1 ölçek (12 g) ürünün 300 ml su veya tercih ettiğiniz bir içecek ile karıştırılarak antrenman öncesinde, antrenman esnasında yada antrenman sonrasında kullanılması tavsiye edilir.
İleri Seviye
 
1 ölçek (12 g) ürünün 300 ml su veya tercih ettiğiniz bir içecek ile karıştırılarak antrenman öncesinde, antrenman esnasında yada antrenman sonrasında kullanılması tavsiye edilir.
 

Bigjoy Bcaapro Ripped 432Gr (Ananas) İçeriği

 

Bigjoy Bcaapro Ripped 432Gr (Ananas) Açıklama

Bigjoy BCAAPro 4:1:1 Ripped Ananas 

 

İçeriğinde termojenik (yeşil çay ekstraktı, yeşil kahve çekirdeği ekstraktı, paprika ekstraktı) ürünler barındıran bir aminoasit bileşimidir. BCAA (Lösinİzolösin ve Valin)’ya ek olarak karnitin, CLA ve termojenik yağ yakıcılar mevcuttur. Toz formundadır. Dallı zincirli aminoasitler yani BCAA’lar esansiyel aminoasitler arasında farklı özelliklere sahip olan 3 aminoasitten oluşmaktadır. Bunlar Lösinİzolösin ve Valindir. Protein sentezini başlatarak kasların büyümesine önemli etkide bulunan, kasların tahribata uğrayarak parçalanmasını engelleyen, tahribata uğramış kasları iyileştiren egzersiz performansını artıran ve egzersiz sonrası yorgunluğu gideren takviye gıdadır. İçerisindeki termojenik ürünler sayesinde kilo kaybına yardımcı olmaktadır. Diğer aminoasitlerden farklı olarak karaciğer yerine kaslarda metabolize olmaktadır. Bu sebeple etki etme süresi kısadır. 

Bigjoy Bcaapro Ripped, her porsiyonunda 4:1:1 BCAA oranına sahip olan bir üründür. 6000 mg BCAA sunar. 

İçeriğinde bulunan; 

 

Karnitin, yağ yakımında rol oynar. 

CLA, kilo kaybı takviyesidir. 

Yeşil çay ekstraktı, yağ yakım hızını artırır. 

Yeşil kahve çekirdeği, bileşeninde çok miktarda klorojenik asit içerdiğinden vücut metabolizmasını hızlandırır. 

Paprika ekstraktı, C vitamini açısından zengindir, tek başına vücudun C vitamini ihtiyacını karşılayabilir. 

 

Ürün Yorumları


Başlık :
Yorum :
Puan :
pek beğenmedim
Semih Akbulut
25.10.2019 15:56:39
Etkisini görmedim Beklediğim etki yok malesef . Oralet içer gibi içiyorum tadıda pek iyi değil. Denemek için almıştım ama malesef sınıfta kaldı
 
Bunları İçermez
 
ASPARTAM
DOMUZ KATKI MADDESİ
HAYVANSAL GIDA
KORUYUCU MADDE
GLUTEN
RENKLENDİRİCİ BOYA
LAKTOZ
GDO
 
 
Benzer Ürünler
 
 
Bu ürünü alanlar bunları da aldı
 
 
  
Power Protein © 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzeninin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlı olup, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve diğer patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemize bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylıdır.