BİZİ TAKİP EDİN :    
Aynı Gün Kargo İçin Kalan Süre :
Multipower Creatine Powder 500gr
          
 
 
 
Adet :
Seçenekler :
175,00 TL
Son kullanma tarihi
30.12.2022
Havale İle
166,25 TL
Stokta
Var
 

Multipower Creatine Powder 500Gr Özellikleri

Marka : Multipower
Özellikler: En Çok Satılanlar - En Çok Tercih Edilenler
Aroma: Aromasız
İçerik Tipi: Toz
Hedef: Hacim Kazanmak
Cinsiyet: Bay - Bayan
Bunları İçermez: ASPARTAM - DOMUZ KATKI MADDESİ - HAYVANSAL GIDA - KORUYUCU MADDE - GLUTEN - RENKLENDİRİCİ BOYA - LAKTOZ - GDO
Kullanım Zamanı: Antrenman Öncesi - Antrenman Sonrası
 

Multipower Creatine Powder 500Gr Kullanımı

Başlangıç Seviyesi
 
Günde 3g (yarım çay kaşığı) su veya meyve suyu ile karıştırınız.
Orta Seviye
 
Günde 3g (yarım çay kaşığı) su veya meyve suyu ile karıştırınız.
İleri Seviye
 
Günde 3g (yarım çay kaşığı) su veya meyve suyu ile karıştırınız.
 

Multipower Creatine Powder 500Gr İçeriği

 

Multipower Creatine Powder 500Gr Açıklama

Multipower Creatine Powder 500gr
  
Toz formda olan 147 servislik bir üründür. Kreatin, vücutta kreatin fosfata dönüşmektedir. Kreatin fosfat öncelikle kas ve beyin dokusunda olmak üzere hücrenin enerji birimi olan ATP (Adenozintrifosfat) molekülünün geri dönüşümünü kolaylaştırır. Geri dönüşüm olayı ADP (Adenozidifosfat) molekülüne fosfat gruplarının eklenmesi sonucu tekrar ATP’ye dönüştürülmektedir. ATP kas kasılmaları için enerji sağlamaktadır. Performans artırıcı olmasının yanı sıra yağsız kas kütlesini de artırabilmektedir. Kasların daha hızlı iyileşmesine yardımcı olabilmektedir. Ürün, % 100 saf, kolay çözünür kreatin içermektedir. Kreatin sprint ataklar içeren sporlarla birlikte, yüzme, güreş, bisiklet ve vücut geliştirme gibi yüksek yoğunluklu egzersiz sırasında enerji artışını maksimuma çıkartarak fiziksel performansı artırabilmektedir. Hücrelerde su depolama artışını da sağlamaktadır. 
 
Laktoz içermez.
Vejetaryenler için uygundur. 
Veganlar için uygundur.
 

Ürün Yorumları


Başlık :
Yorum :
Puan :
Bu ürüne hiç yorum yapılmamıştır.

 
Bunları İçermez
 
ASPARTAM
DOMUZ KATKI MADDESİ
HAYVANSAL GIDA
KORUYUCU MADDE
GLUTEN
RENKLENDİRİCİ BOYA
LAKTOZ
GDO
 
 
Benzer Ürünler
 
 
Bu ürünü alanlar bunları da aldı
 
 
  
Power Protein © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.
İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzeninin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlı olup, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve diğer patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemize bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylıdır.