BİZİ TAKİP EDİN :    
Aynı Gün Kargo İçin Kalan Süre :
Multipower BCAA Powder 400gr (KİRAZ)
          
 
 
 
Adet :
Seçenekler :
175,00 TL
Son kullanma tarihi
30.11.2021
Havale İle
166,25 TL
Stokta
Var
 

Multipower Bcaa Powder 400Gr (Kiraz) Özellikleri

Marka : Multipower
Özellikler: En Çok Satılanlar - En Çok Tercih Edilenler
Aroma: Kırmızı Meyveler
İçerik Tipi: Toz
Cinsiyet: Bay - Bayan
Bunları İçermez: ASPARTAM - DOMUZ KATKI MADDESİ - HAYVANSAL GIDA - KORUYUCU MADDE - GLUTEN - RENKLENDİRİCİ BOYA - LAKTOZ - GDO
Kullanım Zamanı: Antrenman Öncesi - Antrenman Sonrası - Antrenman Anında
 

Multipower Bcaa Powder 400Gr (Kiraz) Kullanımı

Başlangıç Seviyesi
 
Antremandan 20 dakika önce 2 ölçek ürünün 200-250 ml su veya sevdiğiniz bir içecekle karıştırarak alınız.
Orta Seviye
 
Antremandan 20 dakika önce 2 ölçek ürünün 200-250 ml su veya sevdiğiniz bir içecekle karıştırarak alınız.
İleri Seviye
 
Antremandan 20 dakika önce 2 ölçek ürünün 200-250 ml su veya sevdiğiniz bir içecekle karıştırarak alınız.
 

Multipower Bcaa Powder 400Gr (Kiraz) İçeriği

1.Fiyat.
2.Hammadde kalitesi
3.Performans
 

Multipower Bcaa Powder 400Gr (Kiraz) Açıklama

Ürünün Amacı :
 
-Protein sentesi -Kas Onarımı
-Anti katabolik -Daha hızlı iyileşme
-Kas Yapılanması -Yağ yakımı
-Dayanıklılık -Yorgunluğu azaltır
-Kas ağırlığının korunması
 
 BCAA Nedir :
 
BCAA'lar karaciğerde katabolize olmazlar,periferal dokular tarafından alınırlar ve metabolizmaları iskelet kaslarından olur.
Karaciğerde metabolize olmamaları bazı özel durumlarda,stres altında önemli avantajlar sağlar.Bu nedenle iskelet kaslarında en yoğun bulunan amino asitlerdir.
Dolayısıyla BCAA'lar kas gelişiminde çok önemli bir etkiye sahiptir.Aslında, kaslarınız BCAA'lara açtır. Örneğin, tipik bir protein öğününden sonra kaslar
tarafından emilen aminoların %90'ını BCAA'lar oluşturur.BCAA hem yapıcı hemde onarıcı etkileri içerir. Egzersiz sırasında BCAA vucudunuzun büyümesi için
istenilen testesteron kortizol oranını sağlar. BCAA'nın aynı zamanda insülin büyüme hormunu(GH) ve insülin benzeri faktörler(IĞF-1) gibi yapıcı hormonların
salgılanmasına katkıda bulunan etkileri de vardır.Multitech BCAA ' nın önemli noktalarından biride kaslardaki protein parçalanmasını önlemesidir.
Çeşitli araştırmalar BCAA'da ki aminoların onarıcı etkiler yarattığını ağır antreman ve diyet sonrasında vücudun kas ağırlığını koruduğunu göstermişlerdir.
Fakat BCAA'lar büyüme ve ağırlığın korunmasıyla da sınırlı değildirler. Diğer aminolardan farklı olarak BCAA'lar uzun süreli egzersizler sırasında bir yakıt olarak okside olurlar.
Yoğun ve uzun süreli egzersizlerde, BCAA'lar alanine-glukoz çevrimi yardımıyla vücudunuzun kan şekeri seviyelerini düzenlerler. Kalori kısıtlaması dönemlerinde BCAA
kullanmak temel ağırlığı korurkern seçici bir biçimde yağın yakılmasını sağlar. Araştırmalar BCAA ların kilo verme döneminde yağ yakımında ve kas kütlesinin artışında önemli rolü olduğunu göstermiştir.
Yarışmaya hazırlanan sporcularda BCAA takviyesi alanların, almayanlara göre çok daha fazla yağ yakımı ve kas kütlesinde artış sağladığı kanıtlanmıştır.
 

Ürün Yorumları


Başlık :
Yorum :
Puan :
Bu ürüne hiç yorum yapılmamıştır.

 
Bunları İçermez
 
ASPARTAM
DOMUZ KATKI MADDESİ
HAYVANSAL GIDA
KORUYUCU MADDE
GLUTEN
RENKLENDİRİCİ BOYA
LAKTOZ
GDO
 
 
Benzer Ürünler
 
 
Bu ürünü alanlar bunları da aldı
 
 
  
Power Protein © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.
İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzeninin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlı olup, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve diğer patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemize bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylıdır.