BİZİ TAKİP EDİN :    
Aynı Gün Kargo İçin Kalan Süre :
Olimp BCAA 20:1:1 Xplode 200gr (KOLA)
          
 
 
 
Adet :
125,00 TL
Son kullanma tarihi
30.11.2022
Havale İle
118,75 TL
Stokta
Var
 

Olimp Bcaa 20:1:1 Xplode 200Gr (Kola) Özellikleri

Marka : Olimp
Özellikler: En Çok Satılanlar - En Çok Tercih Edilenler
Aroma: Aromasız
İçerik Tipi: Toz
Cinsiyet: Bay - Bayan
Kullanım Zamanı: Antrenman Öncesi - Antrenman Sonrası
 

Olimp Bcaa 20:1:1 Xplode 200Gr (Kola) Kullanımı

Başlangıç Seviyesi
 
Orta Seviye
 
İleri Seviye
 
 

Olimp Bcaa 20:1:1 Xplode 200Gr (Kola) İçeriği

 

Olimp Bcaa 20:1:1 Xplode 200Gr (Kola) Açıklama

Dallanmış yan zincirlere sahip amino asitleri içeren mükemmel ve kompleks bir üründür. L-lösin, L-valin ve L-izolösin. BCAA Xplode ™, optimum 20: 1: 1 oranında oluşan 5 g farmasötik olarak saf, süper-mikronize edilmiş BCAA amino asitleri içerir. L-lösin, L-valin ve L-izolösin, yüksek dozda 1000 mgL-sitrülin ile birlikte mineraller ve B6 vitamini ilavesi, hepsi bir dozda !!!
 
 
Önerilen kullanım: Bir öğünden veya antrenmandan önce ve antrenmandan sonra veya uyumadan önce günde 1-2 porsiyon alın. 200 ml suya 1 kısım (7,2 g toz = 1 kepçe) ekleyin. Hazırlıktan hemen sonra tüketin. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayın. Gıda takviyeleri, çeşitli ve dengeli bir diyetin yerine kullanılmamalıdır. Çeşitli ve dengeli bir diyet ve sağlıklı bir yaşam tarzı tavsiye edilir. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın.
 

Ürün Yorumları


Başlık :
Yorum :
Puan :
Bu ürüne hiç yorum yapılmamıştır.

 
Benzer Ürünler
 
 
Bu ürünü alanlar bunları da aldı
 
 
  
Power Protein © 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzeninin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlı olup, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve diğer patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemize bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylıdır.